SLAGBORD, 1900-tal.

SLAGBORD, 1900-tal.
317973. SLAGBORD, 1900-tal.

Längd 60, bredd 19, höjd 69 cm, total bredd 72.

Omfattande slitage, repor, märken och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
317973. SLAGBORD, 1900-tal.

Antal besök: 534