SPEGLAR, ett par, rokokostil, 1900-tal.

317972. SPEGLAR, ett par, rokokostil, 1900-tal.

Höjd 59, bredd 31,5 cm.

Smärre slitage samt förgyllningsbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 59, bredd 31,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 582