KANNA Arabia.

KANNA Arabia.
3179430. KANNA Arabia.

Höjd ca 17 cm.

Bruksslitage, repor, nagg, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
3179430. KANNA Arabia.

Höjd ca 17 cm.

Antal besök: 1 014