JULTRÄD, Blekinge, 1900-talets andra hälft.

3179427. JULTRÄD, Blekinge, 1900-talets andra hälft.

Höjd: 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 60 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 884