TOMÁS SANS CORBELLA. Landskap.

3179075. TOMÁS SANS CORBELLA. Landskap.

Olja på trä
Signerad
25x12,5 cm.

Brister i det polykroma och xylofaghålet i stödet. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på trä
Signerad
25x12,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
EL4
Antal besök: 187