TOMÁS SANS CORBELLA. Landsbygdsutsikt.

3179067. TOMÁS SANS CORBELLA. Landsbygdsutsikt.

Olja på kartong
Signerad
18x22 cm.

Brister i polykrom. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på kartong
Signerad
18x22 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
EL4
Antal besök: 244