CARL JULIUS. "Market day", olja på duk, signerad C. Julius.

317885. CARL JULIUS. "Market day", olja på duk, signerad C. Julius.

51 x 48 cm.

Ca 1 cm hål i duken.

Carl Julius (Född 1927)

Gör en kostnadsfri värdering!

51 x 48 cm.

Ca 1 cm hål i duken.

Carl Julius (Född 1927)

Antal besök: 595