TEXTIL, Strömma "Symphonie" av Göta Trägårdh, 1900-talets mitt.

317872. TEXTIL, Strömma "Symphonie" av Göta Trägårdh, 1900-talets mitt.

150 x 196 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

150 x 196 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 372