317864. LP SKIVOR, ca 190 st. 1900-tal.
Stor blandning av genrer, Svenskt och utländskt.
Barnskivor, svenska julskivor, Abba, Jonny Cash, Elton Jon, Lill Babs, Bach, dansband, Sound of Music etc.
Vissa fodral med skador, skivorna ej genomgångna i sin helhet.