JULSERVIS, 12 delar, porslin, "God Jul", Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

317855. JULSERVIS, 12 delar, porslin, "God Jul", Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

4 djupa tallrikar, diameter 12,5 cm.
4 assietter, diameter 20 cm.
4 tallrikar, diameter 25,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 assietter, diameter 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 905