MODELLBILAR, 45 st, 1970-/80-tal.

317848. MODELLBILAR, 45 st, 1970-/80-tal.

Metall/plast. Matchbox, Tootsietoy, Yatming, Corgi, Volvo Couach, Majorette mfl.
Längd 5-29 cm.

Varierande slitage, lackbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 5-29 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 264