ARMBANDSUR, Voxor, super-automatic, Incabloc, 25 jewels.

3178472. ARMBANDSUR, Voxor, super-automatic, Incabloc, 25 jewels.

Med datumfönster. Diam exkl krona 34 mm. Boett märkt Automatic 5021.

Bruksslitage, repor, märken. Startar vid test men funktionsgaranti kan inte lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 681