DOSA i silver med förgylld insida, St, Peterburg, Ryssland, signerrad JAL (Jakov Ljapunov).

317804. DOSA i silver med förgylld insida, St, Peterburg, Ryssland, signerrad JAL (Jakov Ljapunov).

Märkt JAL (Jakov Ljapunov) 84
Längd 9,5 cm
Höjd 2,5 cm
Vikt 75 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt JAL (Jakov Ljapunov) 84
Längd 9,5 cm
Höjd 2,5 cm
Vikt 75 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 1 071