Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
YNGVE RICKLUND. ,Fjällmotiv med fors, olja på pannå, signerad.
317752. YNGVE RICKLUND. ,Fjällmotiv med fors, olja på pannå, signerad.
73 x 92 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
73 x 92 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
4 088