VITRINSKÅP, omkring 1900-talets mitt.

317727. VITRINSKÅP, omkring 1900-talets mitt.

Höjd 142,5 cm, bredd 74 cm, djup 35 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 726