SOFFBORD, teak, Alberts, Tibro, 1950/60-tal.

317721. SOFFBORD, teak, Alberts, Tibro, 1950/60-tal.

Längd 82cm.
Bredd 82.
höjd 55.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 82cm.
Bredd 82.
höjd 55.

Bruksslitage.

Antal besök: 950