JOHANNES ANDERSEN. SOFFA, Capri, Trensum, 1900-tal.

3176988. JOHANNES ANDERSEN. SOFFA, Capri, Trensum, 1900-tal.

Sitthöjd 37 cm, höjd 70 cm, Soffans längd ca 255.

Bruksslitage. Senare omklädd. En fästskena i ryggen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 340