ERIK OLSON. Olja på duk.

317698. ERIK OLSON. Olja på duk.

Till de älskande. Signerad och daterad 1968. 19x27 cm.

Bruksslitage.

Erik Olson (1901–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Erik Olson (1901–1986)

Antal besök: 1 158