SKED, silver, 12,8 gram, 1700-tal.

3176715. SKED, silver, 12,8 gram, 1700-tal.

Längd 13 cm.
Vikt 12,8 gram.

Fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 13 cm.
Vikt 12,8 gram.

Fläckar, repor.

Antal besök: 979