KLAFFBORD, vridbart,1900-tal.

KLAFFBORD, vridbart,1900-tal.
3176601. KLAFFBORD, vridbart,1900-tal.

Höjd ca 66 cm
Bredd ca 44 cm
Djup ca 89 cm
Klaff ca 30 cm x 2st.

repor,märken,nött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 66 cm
Bredd ca 44 cm
Djup ca 89 cm
Klaff ca 30 cm x 2st.

repor,märken,nött.

Antal besök: 393