STIG ÅSBERG (1909-1968). 2 st, etsningar, signerade.

3176568. STIG ÅSBERG (1909-1968). 2 st, etsningar, signerade.

Bildmått ca 22x17 cm, resp. 21x11 cm.
Rammått ca 43x33 cm, resp, 35x24 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 517