TADEUSZ KAMASA. Olja på pannå, hamnmotiv, signerad.

317614. TADEUSZ KAMASA. Olja på pannå, hamnmotiv, signerad.

48x59 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

48x59 cm.

Obetydligt slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 727