ARAM NORRMAN. " Cagnes, Sur-Mer". Olja på duk, uppfodrad, signerad -47.

31759. ARAM NORRMAN. " Cagnes, Sur-Mer". Olja på duk, uppfodrad, signerad -47.

50x42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x42 cm.

Antal besök: 3 762