STOL, karm, thonetstil, tidigt 1900.

3175984. STOL, karm, thonetstil, tidigt 1900.

Sitthöjd 48 cm, rygg ca 83 cm.

slitage och skador, omvårdnad krävs.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 514