Fanerad mahogny.Lister och beslag i mässing.
Brickmärkt :Möbelbolaget Gustav Lundgren,Malmö.
Längd 73cm.
Bredd 35cm.
Höjd 143cm.
Bruksslitage.
Nyckel/nycklar finns.
Längd 73cm.
Bredd 35cm.
Höjd 143cm.
Bruksslitage.
Nyckel/nycklar finns.