TADEUSZ KAMASA. Olja på duk, porträtt, signerad.

317588. TADEUSZ KAMASA. Olja på duk, porträtt, signerad.

55x45 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

55x45 cm.

Obetydligt slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 986