VEIKKO AALTONA. Olja på duk, blomsterstilleben, signerad.

317572. VEIKKO AALTONA. Olja på duk, blomsterstilleben, signerad.

72X59 CM.
Veikko AALTONA (1910-1990).

Obetydligt slitage, beslysning.

Veikko Aaltona (1910–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

72X59 CM.
Veikko AALTONA (1910-1990).

Veikko Aaltona (1910–1990)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 199