WOJCIECH CWIERTNIEWICZ. Komposition med man, olja på duk, signerad W. Cwiertniewicz 83.

317535. WOJCIECH CWIERTNIEWICZ. Komposition med man, olja på duk, signerad W. Cwiertniewicz 83.

79 x 99 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

79 x 99 cm.

Antal besök: 1 719