FICKUR, Omega, 1900-tal.

FICKUR, Omega, 1900-tal.
317531. FICKUR, Omega, 1900-tal.

Diameter 5 cm.

Ej genomgången. Bruksslitage samt smärre repor och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 997