STOLAR i rokoko och barockstil, 2 st, 1900-talets senare del.

317528. STOLAR i rokoko och barockstil, 2 st, 1900-talets senare del.

Stolar, den ena i barock och den andra i rokokostil, höjd
94-97 cm, sitthöjd ca 46 cm.

Bruksslitage och sittdyna med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

94-97 cm, sitthöjd ca 46 cm.

Antal besök: 1 338