Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
MATSERVIS, Tjeckoslovakien, blomdekor med förgylld kant.
317527. MATSERVIS, Tjeckoslovakien, blomdekor med förgylld kant.
40 delar.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 delar.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
554