KAFFESETT, 3 delar, NS stämplat WMFM.

317512. KAFFESETT, 3 delar, NS stämplat WMFM.

kaffekanna höjd 30 cm
gräddkanna höjd 14,5 cm
sockerskål höjd 19,5 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

kaffekanna höjd 30 cm
gräddkanna höjd 14,5 cm
sockerskål höjd 19,5 cm.

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 371