BORDSFOTOGENLAMPA, omkring 1900.

317478. BORDSFOTOGENLAMPA, omkring 1900.

Höjd inkl brännarglas ca 54 cm.

Slitage, brännarör med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, brännarör med nagg.

Antal besök: 876