MYNTSAMLING, Sverige, 1800/1900-tal.

317472. MYNTSAMLING, Sverige, 1800/1900-tal.

40 st. 50 öre
60 st. 1 öre
71 st. 2 öre
80 st. 5 öre
48 st. 10 öre
48 st. 25 öre
75 st. 1 kr
50 st. 2 kr
3 st. 10 kr
17 st. 5 kr
samt några jubileumsmynt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 st. 50 öre
60 st. 1 öre
71 st. 2 öre
80 st. 5 öre
48 st. 10 öre
48 st. 25 öre
75 st. 1 kr
50 st. 2 kr
3 st. 10 kr
17 st. 5 kr
samt några jubileumsmynt.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 070