22 rödvinsglas, höjd ca 18 cm.
18 likörglas, ca 14,5 cm.
18 sherryglas, ca 11,5 cm.
14 champagneglas, 20,5 cm.
12 vitvinsglas, 16,5 cm.
12 snapsglas, ca 5,5 cm.
6 grogglas, 13 cm.
1 karaff, 24,5 cm.
1 vas, 8 cm.
Smärre bruksslitage. Något enstaka smärre nagg kan förekomma.
18 likörglas, ca 14,5 cm.
18 sherryglas, ca 11,5 cm.
14 champagneglas, 20,5 cm.
12 vitvinsglas, 16,5 cm.
12 snapsglas, ca 5,5 cm.
6 grogglas, 13 cm.
1 karaff, 24,5 cm.
1 vas, 8 cm.