SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

317434. SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Ca. längd 120, bredd 78, höjd 54 cm.

Bruksslitage. Skiva med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 847