TAKPLAFOND, 1930-tal, höjd ca. 45 cm.

317425. TAKPLAFOND, 1930-tal, höjd ca. 45 cm.

Glas. Stomme med 3 sjöjungfrur.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 954