KOPPARBASE på BENSTÄLLNING OCH MALMGRYTA, 1800-tal.

317403. KOPPARBASE på BENSTÄLLNING OCH MALMGRYTA, 1800-tal.

Höjd ca. 15-56 cm.

Slitage, repor, slagmärken.
Malmgryta utan ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 15-56 cm.

Slitage, repor, slagmärken.
Malmgryta utan ben.

Antal besök: 816