MATSALSGRUPP, 7 delar, gustaviansk stil, Glimåkra, 1960-tal.

317340. MATSALSGRUPP, 7 delar, gustaviansk stil, Glimåkra, 1960-tal.

6 stolar samt 1 bord med två iläggskivor. Lackerade i grågrönt med bronserade detaljer. Stolar med stoppad sits. Bord, längd 110 + 50 x 2, bredd 100, höjd 75 cm.

Bruksslitage. Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Mindre fläckar.

Antal besök: 1 881