BORDSTELEFONER, 7 st, 1900-tal.

317336. BORDSTELEFONER, 7 st, 1900-tal.

Olika färger, mestadels grå-.

Slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika färger, mestadels grå-.

Slitage, fläckar, skador.

Antal besök: 786