317293. SMYCKEN, 5 delar, silver, 1900-tal.
Armband, filigrandekor, Portugal, längd ca 20 cm.
Armband, stämplad JL, bredd 1 cm, längd ca 18,5 cm.
Brosch, ca 5 x 4 cm.
Hänge med halskedja.
Armband, stämplad BAF Göteborg, längd ca 19 cm.
Bruksslitage. Säkerhetskedja på ett armband saknas.
Brosch, ca 5 x 4 cm.
Hänge med halskedja.