SOFFBORD, omkring 1900-talets mitt.

317277. SOFFBORD, omkring 1900-talets mitt.

Diameter ca 90 cm.

Slitage, märken, fläckar. Stöt- /brännmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 90 cm.

Antal besök: 486