KARMSTOL, Vapensmeden, Carl Malmsten, AB OH Sjögren.

317276. KARMSTOL, Vapensmeden, Carl Malmsten, AB OH Sjögren.

Skyltmärkt.

Slitage, stötmärken. Sitsens band med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skyltmärkt.

Antal besök: 1 611