MIA SANDBERG. 2 st, färglitografier, upplaga HC, signerade och daterade 13.2.83.

31724. MIA SANDBERG. 2 st, färglitografier, upplaga HC, signerade och daterade 13.2.83.

Bildmotiv ca 39 x 34 respektive 39 x 33,5 cm.

Med dedikation till Nalle Knutsson på födelsedagen -83.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 1 877