TAKLAMPA, 1960-TAL.

TAKLAMPA, 1960-TAL.
3172457. TAKLAMPA, 1960-TAL.

Kupa i frostat glas, teakdetalj, höjd 30cm.

Små kantnagg kupa, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
3172457. TAKLAMPA, 1960-TAL.

Små kantnagg kupa, ytslitage.

Antal besök: 675