TERRIN, tenn troligen Friedrich August Pehnich, Pirna 1700-talets slut.

317244. TERRIN, tenn troligen Friedrich August Pehnich, Pirna 1700-talets slut.

Längd ca 30 cm
Höjd tot ca 25 cm.

Lagning , bucklor på lock fötter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 30 cm
Höjd tot ca 25 cm.

Antal besök: 1 532