ISMAEL SMITH. Spansk dansare.

ISMAEL SMITH. Spansk dansare.
3172301. ISMAEL SMITH. Spansk dansare.

Blyertsteckning på papper
Signerad och daterad 1919
23x18 cm.

Oxidation. Träram. Inte undersökt utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Blyertsteckning på papper
Signerad och daterad 1919
23x18 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 379