BORD, jugend, 1900-talets första hälft.

317176. BORD, jugend, 1900-talets första hälft.

Längd 94 bredd 59 höjd 67 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 94 bredd 59 höjd 67 cm.

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 758