DIVANSOFFA, nyrokoko, 1800-talets slut.

317162. DIVANSOFFA, nyrokoko, 1800-talets slut.

Stoppad, tygklädd med mönsterpräglad sammet. Resårbotten.

Slitage, något blekt, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 233