KAREL APPEL. UTAN TITEL, 1959.

3171613. KAREL APPEL. UTAN TITEL, 1959.

Signerad, numrerad 28/120, daterad 59, färglitografi, dagmått 50x73,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Bladet ojämnt blekt.

Karel Appel (1921–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Karel Appel (1921–2006)

Antal besök: 656